products

Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Dom i biznes pakietu Office 2013
Minimalne zamówienie: 1
Cena: $45
Szczegóły pakowania: Brak pakietu
Czas dostawy: 1
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 100000 / dzień
Szczegóły informacji
System operacyjny: Windows Rodzaj wersji: Dom i biznes
break: Microsoft Liczba użytkowników: 1 użytkownik / 1 urządzenie
Numer modelu: Dom i biznes pakietu Office 2013 Język: Wielojęzyczny
typ dostawy: E-mail Gwarancja: Dożywotni
High Light:

Microsoft Office 2013 Home and Business Download

,

Globalna aktywacja Microsoft Office 2013 Home and Business

,

Microsoft Office 2013 Home and Business License


opis produktu

LICENCJA Microsoft Office 2013 Home and Business Oryginalna aktywacja online

 

 

Specyfikacja produktu

Funkcja Opis
DOŁĄCZONE PROGRAMY
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 0Microsoft Word 2013
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 0Microsoft Excel 2013
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 0Microsoft PowerPoint 2013
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 0Microsoft OneNote 2013
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 0Microsoft Outlook 2013
SZCZEGÓŁY LICENCJI Licencja natychmiastowa
INSTALACJE W ZESTAWIE 1 Instalacja
OBSŁUGIWANE UŻYTKOWNIKA 1 użytkownik
OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA 1 urządzenie
RODZAJ LICENCJI Wieczny
OKRES LICENCJI Nieokreślony
MARKA Microsoft
NUMER CZĘŚCI PRODUCENTA T5D-01575DL
GTIN 885370451122
SPOSÓB DOSTAWY Cyfrowy
PRZEWIDYWANY CZAS DOSTARCZENIA 30 minut
JĘZYK język angielski
OBSŁUGIWANA PLATFORMA Komputer stacjonarny / laptop
OBSŁUGIWANY SYSTEM OPERACYJNY
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 0Windows 10
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 0Windows 8.1
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 0Windows 8
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 0System Windows 7
WYMAGANA PRĘDKOŚĆ PROCESORA 1,0 GHz
WYMAGANE MIEJSCE NA DYSKU TWARDYM 3 GB
WYMAGANA PAMIĘĆ 1 GB

Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 9

Potęga pakietu Office 2013

Możliwość łączenia się, współpracy i bezprzewodowego udostępniania swojej pracy sprawia, że ​​pakiet Microsoft Office jest naprawdę wyjątkowy.Pakiet Microsoft Office oferuje elastyczne i wydajne sposoby dostarczania najlepszej pracy - w biurze, w domu lub w szkole.
____________________

Zintegrowane narzędzia i elementy projektu
_____

Twórz wyróżniające się raporty i prezentacje za pomocą jednego z wbudowanych szablonów lub uwydatnij swoją kreatywność za pomocą zintegrowanych narzędzi i elementów projektu, a następnie udostępniaj swoją pracę w różnych lokalizacjach i strefach czasowych.

Pozostań w kontakcie ze swoimi projektami
_____

Pozostań w kontakcie ze swoimi projektami, nawet gdy jesteś z dala od komputera, dzięki dostępowi do plików pakietu Office za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub telefonu z systemem Windows.Pakiet Office 2013 zawiera również nowe środowisko współtworzenia, dzięki czemu możesz pracować w czasie rzeczywistym z innymi osobami, nawet jeśli nie znajdujesz się w tej samej fizycznej lokalizacji.

Łatwiejsze uzyskiwanie niesamowitych rezultatów
_____

Dzięki pakietowi Office masz pełną kontrolę, wykonując zadania i uzyskując niesamowite rezultaty, jednak i wszędzie tam, gdzie pracujesz najlepiej.Elastyczna konstrukcja sprawia, że ​​załatwianie spraw i uzyskiwanie niesamowitych rezultatów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 10

Uzyskaj dostęp do swoich plików z dowolnego miejsca

Bogate i potężne nowe sposoby dostarczania pracy na komputerze, smartfonie z systemem Windows Mobile lub w przeglądarce internetowej.Więcej sposobów na dostęp do plików z niemal dowolnego miejsca, Office 2013 daje Ci kontrolę nad wykonywaniem zadań zgodnie z harmonogramem

Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 11

Windows 7 i nowsze
_____

Wymaga systemu Windows 7 lub nowszego
Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 12

Uprość swoje zadania
_____

Upraszcza Twoje zadania i daje niesamowite rezultaty
Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 13

Łatwe w użyciu narzędzia
_____

Łatwe w użyciu narzędzia, konfigurowalne szablony, schematy kolorów i możliwości edycji zdjęć
Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 14

Łatwa współpraca
_____

Pracuj z ludźmi z różnych miejsc w tym samym czasie dzięki nowemu doświadczeniu współtworzenia

Dołączone aplikacje

Office Home and Business 2013 zawiera programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook, a także dostęp do usługi Microsoft OneDrive, który zapewnia pełną kontrolę nad dokumentami z dowolnego miejsca z połączeniem internetowym.
____________________

Rozpocznij swoją grę polegającą na analizie danych za pomocą programu Excel 2013

Ten innowacyjny program jest wyposażony w przydatne narzędzia, dzięki którym wykonywanie zadań związanych z analizą danych jest dziecinnie proste.

 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Nowy widok Backstage jest mile widzianym dodatkiem.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Narzędzie Flash Fill oszczędza cenny czas użytkowników, ucząc się wzorców wprowadzania danych, a następnie wykonując zadanie za Ciebie.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Zalecane wykresy i szybka analiza to ogromna oszczędność czasu.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Wybór wykresu jest uproszczony, pokazując tylko typy wykresów odnoszące się do wybranych danych.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Tworzenie znaczących tabel przestawnych zajmuje tylko kilka kliknięć myszą dzięki nowym zalecanym tabelom przestawnym.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Udostępniaj pracę i współpracuj z innymi za pośrednictwem usługi OneDrive.
Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 21Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 22

Skoncentruj się i przełączaj między głównymi elementami szybciej dzięki Outlook 2013

Dzięki nowej metodzie Outlook 2013 pomaga skupić się i szybciej przełączać między głównymi elementami.

Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 23Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 24
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Odpowiedzi w tekście są możliwe za pomocą jednego kliknięcia.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Przeglądaj wiadomości i działaj na nich bezpośrednio z poziomu listy.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Spotkania i zadania można przeglądać szybko, bez konieczności otwierania oddzielnych okien.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Możesz nawet sprawdzić prognozę pogody bezpośrednio z kalendarza, aby zaplanować wydarzenia dnia.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Dzięki sprytnemu przypomnieniu o załącznikach już nigdy nie zapomnisz o załączeniu kolejnego pliku.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Skrzynki pocztowe witryn zapewniają centralne miejsce do przechowywania dokumentów projektu, kalendarzy i list zadań zespołu.

Przenieś edytowanie dokumentów na zupełnie nowy poziom dzięki Word 2013

Program ma nowy wygląd i więcej funkcji niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Dodatkowe opcje układu sprawiają, że wyrównanie grafiki jest dziecinnie proste.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Tryb czytania został zoptymalizowany, aby poprawić wrażenia z czytania na ekranie.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Inteligentniejsze funkcje współpracy umożliwiają programowi Word 2013 otwieranie i edytowanie plików PDF, co ułatwia zarządzanie długimi dokumentami.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Praca z tabelami stała się bardziej intuicyjna.
Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 35Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 36

Twórz piękne prezentacje w programie PowerPoint 2013

PowerPoint 2013 to znacznie więcej niż tylko aplikacja do pokazu slajdów.

Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 37Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 38
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Płynnie przełączaj się między kontami.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Ciesz się integracją OneDrive, aby ułatwić współpracę.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Dzięki PowerPoint 2013 można teraz dodawać filmy, obrazy i pliki audio bezpośrednio z Internetu.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Nie musisz najpierw pobierać ich na komputer ani bawić się skomplikowanym kodem osadzania.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Kolejną fajną funkcją jest możliwość zapisania prezentacji w formacie wideo MPEG-4, aby ułatwić bezpośrednie odtwarzanie.

Utrzymuj lepiej zorganizowane pomysły, plany i przemyślenia dzięki OneNote 2013

Cyfrowa aplikacja do robienia notatek, bez wszystkich reguł programu Word.

 
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Nowa zakładka do przycinania stron internetowych umożliwia natychmiastowe zapisywanie przeglądanych treści w notatniku.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Program OneNote jest teraz zintegrowany z funkcjami RSS, Feedly, Weave i innymi, aby ułatwić Ci pracę.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Obsługiwane są smartpeny Livescribe, dzięki czemu możesz mądrzej pisać, rysować i rysować.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Natychmiast wyślij do siebie notatki e-mailem, używając nowego adresu Microsoft.com.
 • Globalna aktywacja Licencja na pobranie pakietu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Firm 15Równania matematyczne są teraz obsługiwane.

 

 
Nazwa Model Klucz Naklejka COA Pakiet OEM Opakowanie detaliczne
System Windows 7 Windows 7 Professional TAK TAK TAK TAK
Windows 7 Home TAK TAK TAK TAK
Windows 7 Ultimate TAK TAK   TAK
Windows 8.1 Windows 8.1 Professional TAK TAK TAK TAK
Windows10 Windows10Home TAK TAK TAK TAK
Windows10 Pro TAK TAK TAK TAK
biuro 2016 Office 2016 Professional TAK TAK TAK TAK
Office 2016 Professional Plus TAK TAK TAK TAK
Office 2016 Dom i biznes TAK TAK TAK TAK
Office 2016 Home and Business dla komputerów Mac TAK TAK   TAK
office 2016 Dom i Student TAK TAK   TAK
biuro 2019 office 2019 Professional TAK TAK   TAK
office 2019 Professional Plus TAK TAK   TAK
office 2019 Dom i biznes TAK TAK TAK TAK
  office 2019 Home and Business dla komputerów Mac TAK TAK TAK TAK
  office 2019 Dom i Student TAK TAK   TAK
zerwanie okien win sever 2008R2 Standard TAK TAK TAK TAK
wygraj sever 2008R2 Enterprise TAK TAK    
wygraj sever 2012 R2 Standard TAK TAK TAK TAK
wygraj sever 2012 R2 Datacenter        
wygrać sever 2016 Standard TAK TAK TAK TAK
wygraj sever 2016 Datacenter        
wygraj sever 2016 Essentials        
wygrać sever 2019 Standard TAK TAK TAK TAK
wygraj sever 2019 Datacenter        
wygraj sever 2019 Essentials        
Serwer SQL SQL 2008 Standard TAK TAK   TAK
SQL 2008 Enterprise        
SQL 2012 Standard TAK TAK   TAK
SQL 2012 Enterprise        
SQL 2014 Standard        
SQL 2014 Enterprise        
SQL 2016 Standard TAK TAK   TAK
SQL 2016 Enterprise        
SQL 2017 Standard        
SQL 2017 Enterprise        
projekt projekt 2010 Professional        
projekt 2013 Standard        
projekt 2016 Professional        
projekt 2016 Standard        
projekt 2019 Professional TAK TAK TAK TAK
projekt 2019 Standard        
vsio vsio 2010 Professional        
vsio 2010 Standard        
vsio 2013 Professional        
vsio 2013 Standard        
vsio 2016 Professional        
vsio 2016 Standard        
vsio 2019 Professional TAK TAK   TAK
vsio 2019 Standard        
Dostęp Access 2010 Professional        
Dostęp 2010 Standard        
Dostęp 2013 Professional        
Dostęp 2013 Standard        
Access 2016 Professional        
Dostęp 2016 Standard        
Uzyskaj dostęp do 2019 Professional        
Dostęp 2019 Standard        
Antywirus (klucz) Trend Micro 2019 Maximum Security
(3-letnie urządzenie)
TAK      
Twórca plików Filemaler Professional 13 TAK      
Filemaler Professional 14 TAK      
Filemaler Professional 15 TAK      
Filemaler Professional 16 TAK      
Filemaler Professional 18 Advance TAK      

Szczegóły kontaktu
Michael

Numer telefonu : +44 7828 792591

WhatsApp : +447828792591