products

Pełny pakiet Microsoft Office Professional Plus 2016 w języku angielskim

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Office Professional Plus 2016
Minimalne zamówienie: 1
Cena: $30
Szczegóły pakowania: Pakiet detaliczny
Czas dostawy: 3)
Zasady płatności: T / T, D / P, L / C
Możliwość Supply: 500 / dzień
Szczegóły informacji
Rodzaj: Office 2016 Professional plus Nazwa handlowa: Microsoft
Nazwa produktu: Office Professional Plus 2016 Paczka zawiera: Karta DVD + klucz
Język: Wielojęzyczny Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7/8/10 Numer modelu: Office 2016 Pro Plus
Język pakietu: język angielski Gwarancja: Dożywotni
High Light:

Język angielski Microsoft Office Professional Plus 2016

,

CE Microsoft Office Professional Plus 2016


opis produktu

Pakiet Microsoft Office Professional Plus 2016 Pełny pakiet Office Professional Plus 2016 Retail Box

 

Specyfikacja
Marka
Microsoft
Nazwa produktu
Microsoft Office Professional Plus 2016
Język
język angielski
Kategoria produktu
System Windows
Liczba użytkowników
1 użytkownik / 1 urządzenie
typ dostawy
W pudełku

 

Pełny pakiet Microsoft Office Professional Plus 2016 w języku angielskim 0

logo

Aby uzyskać profesjonalne rezultaty, potrzebujesz profesjonalnych narzędzi.Pakiet Microsoft Office Professional Plus 2016 zawiera aplikacje, których potrzebujesz, aby wykonać więcej pracy i pracować z dowolnego miejsca.Uruchom dokument na laptopie, a następnie popraw go na telefonie lub tablecie.Współpracuj ze swoimi współpracownikami, aby przeglądać, wprowadzać zmiany i wyświetlać je w czasie rzeczywistym.Poczta e-mail programu Outlook, udostępnione kalendarze i narzędzia list zadań umożliwiają zarządzanie harmonogramami i zapewnianie płynnego działania firmy.Twórz z łatwością profesjonalnie wyglądające broszury sprzedażowe za pomocą programu Publisher lub korzystaj z bazy danych programu Access, aby śledzić swoje zapasy.

Pakiet jest dostarczany z następującymi programami:


outlook Perspektywy

Z łatwością zarządzaj pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami.Obsługa wiadomości Push e-mail zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej, wiadomości związane z grupami konwersacji i kalendarze można wyświetlać obok siebie w celu planowania.


word Słowo

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzowania i udostępniania.Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a inteligentne wyszukiwanie wyświetla odpowiednie informacje kontekstowe z sieci WWW bezpośrednio w programie Word.


excel Przewyższać

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym.Wykorzystaj funkcje, takie jak Analysis Toolpak, Slicers i Formula Builder, aby zaoszczędzić czas i skupić się na szczegółach.


pp PowerPoint

Twórz, współpracuj i efektywnie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje.Komentarze w wątkach obok slajdów pomagają uwzględniać opinie w prezentacjach.


onenote Jedna uwaga

To Twój własny cyfrowy notatnik, dzięki czemu możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet pliki audio i wideo w jednym miejscu.Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać to wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi.


access Dostęp

Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia opartych na przeglądarce aplikacji bazodanowych, które pomagają w prowadzeniu firmy.Twoje dane są automatycznie przechowywane w bazie danych SQL, dzięki czemu są bezpieczniejsze i bardziej skalowalne niż kiedykolwiek.


publ Wydawca

Z łatwością twórz, personalizuj i udostępniaj szeroką gamę publikacji o profesjonalnej jakości.Zamieniaj zdjęcia za pomocą prostego przeciągania i upuszczania lub dodawaj zdjęcia bezpośrednio z albumów internetowych.Użyj efektów specjalnych, aby wyróżnić swoje publikacje.


skype Skype dla firm

Zebranie zespołu jest tak łatwe, jak udostępnienie łącza.
Jednym kliknięciem każdy może dołączyć do spotkania online z dowolnego urządzenia.Możesz wybrać spotkanie od razu lub zaplanować z Outlooka na później.Adres URL spotkania jest spersonalizowany tylko dla Ciebie.


onedrive OneDrive

OneDrive umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych, przechowywanie i udostępnianie zdjęć, filmów, dokumentów i nie tylko - w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.Dodatkowo Twoje konto Microsoft obejmuje ogromną ilość darmowej przestrzeni dyskowej online.

Szczegóły kontaktu
Michael

Numer telefonu : +44 7828 792591

WhatsApp : +447828792591