products

Microsoft Windows 10 Home OEM DVD Pełny pakiet z kluczowym oprogramowaniem komputerowym Win 10 Home OEM

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Windows 10 home
Minimalne zamówienie: 10
Cena: $15
Szczegóły pakowania: Pakiet OEM DVD
Czas dostawy: 3-5 dni
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 100000 / dzień
Szczegóły informacji
break: Microsoft Rodzaj: System operacyjny
Numer modelu: Windows 10 home Nazwa produktu: Wygraj 10 w domu
System operacyjny: Windows / Mac Paczka zawiera: Naklejka DVD + COA
Czas dostawy: 3-5 dni Wersja: Pakiet OEM DVD
Język: Wielojęzyczny Gwarancja: Dożywotni

opis produktu

Microsoft Windows 10 Home OEM DVD Pełny pakiet z kluczowym oprogramowaniem komputerowym Win 10 Home OEM

 

 • Windows 10 OEM to pełna wersja systemu operacyjnego, a nie aktualizacja.System operacyjny OEM nie jest obsługiwany przez firmę Microsoft.Aby nabyć oprogramowanie Windows z pomocą techniczną firmy Microsoft, zapoznaj się z naszym pełnym pakietem produktów „Handel detaliczny”.Firma Microsoft zaleca wykonanie kopii zapasowej wszystkich plików i programów przed instalacją.
 • System Windows 10 OEM jest przeznaczony do wstępnej instalacji na nowym komputerze i po zainstalowaniu nie można go przenieść na inny komputer.Produkt dostarczany w białej kopercie.
 • Menu Start powróciło i jest lepsze niż kiedykolwiek, więc możesz je rozwijać i dostosowywać.
 • Szybki i responsywny.Technologie takie jak InstantGo umożliwiają szybkie uruchamianie i wznawianie pracy; Platforma gier wideo: PC
 • Windows 10 zawiera aplikacje, które działają na Twoich urządzeniach - Zdjęcia, Mapy, teledyski i nie tylko.

Wymagania

 • Wymagany procesor: procesor 1 GHz lub szybszy
 • Wymagana pamięć: 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej;2 GB dla 64-bi
 • Wymagane miejsce na dysku twardym: do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Wymagana karta graficzna: rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa.Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
 • Wymagana łączność: dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
 • Inne wymagania systemowe: dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania

Wcześniejsze

Większa elastyczność i wygoda

Nowe aplikacje i funkcje Microsoft.Time Line i Focus Assist pomogą Ci skupić się na bieżącej pracy.Nie będziesz musiał używać telefonu komórkowego, aby uzyskać dostęp do ważnych plików.Teraz możesz dostać to, co chcesz, bezpośrednio przez komputer.

 

Pasek wyszukiwania na pasku zadań umożliwia przeszukiwanie wszystkich baz danych i zasobów, o których możesz pomyśleć.Jeśli nie pamiętasz, gdzie umieściłeś plik tekstowy (lub czy w ogóle pobrałeś go z sieci), po prostu wpisz jego tytuł w pasku wyszukiwania.Przeszuka cały twój komputer i Internet.Zobaczysz, czy masz ten tekst gdzieś w swoich plikach, czy też musisz go pobrać z sieci.

Szybciej i mądrzej

System uruchamia się około trzy razy szybciej.Zaloguj się za pomocą hasła lub kodu PIN.Szybszy Windows to także szybsze sieci Wi-Fi i przeglądarka.Microsoft Edge otrzymał solidną aktualizację i przeróbkę, aby sprostać współczesnym oczekiwaniom naszych klientów i szybkości świata, w którym żyjemy. System rozpozna Cię również dzięki funkcji Windows Hello, która oświetli każde Twoje urządzenie z systemem Windows, jeśli jesteś blisko nich.

Co więcej, Cortana, Twoja osobista asystentka, również jest tutaj, aby Cię wspierać.To cyfrowy asystent, który działa we wszystkich TwoichWindows 10urządzenia.Ponieważ Cortana jest silnikiem sztucznej inteligencji, będzie uczyć się na podstawie twoich działań i rutynowych czynności.Tak więc każdego dnia będzie dla ciebie lepsza i bardziej przydatna.

Twoja praca w porządku

Microsoft Windows 10 N.pomaga tworzyć i zarządzać dokumentami, prezentacjami i arkuszami kalkulacyjnymi, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz.Pracuj z dokumentami na komputerze i łatwo twórz prezentacje za pomocą pióra cyfrowego na tablecie lub innym urządzeniu z ekranem dotykowym z zainstalowanym systemem Microsoft Windows 10.

 

Synchronizuj swoje konto Microsoft i utrzymuj porządek w swoich dokumentach dzięki usłudze w chmurze.Czytaj i pisz teksty, a także przeglądaj i edytuj zdjęcia w telefonie, a następnie przeglądaj je na komputerze (i odwrotnie).Dzięki szybkim i intuicyjnym interfejsom aplikacji Windows 10 zawsze będziesz na czas.

Zwiększ poziom swojej gry

Większość gier na rynku jest (i przez długi czas prawdopodobnie nadal będzie) dostępna na Windows 10. To sprawia, że ​​jest to największa platforma do gier!Dzięki grafice 4K i ulepszonej wydajności DirectX 12 Twoje wrażenia z gry będą jeszcze lepsze niż wcześniej!Twoje konto Microsoft można zsynchronizować z tagiem gracza Xbox Live.Pobierz aplikację Xbox ze sklepu Microsoft Store, zaloguj się i ciesz się różnymi grami na swoim komputerze, odblokowując osiągnięcia i dodając nowych znajomych - wszystko to będzie można zobaczyć także na konsoli Xbox.

Microsoft Windows 10 Home OEM DVD Pełny pakiet z kluczowym oprogramowaniem komputerowym Win 10 Home OEM 0

Szczegóły kontaktu
Michael

Numer telefonu : +44 7828 792591

WhatsApp : +447828792591