products

Retail Box Edition SQL Server 2014 Standardowa licencja Zatwierdzona przez STD CE

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Microsoft SQL Server 2014 STD
Minimalne zamówienie: 1
Cena: $48
Szczegóły pakowania: Pakiet detaliczny
Czas dostawy: 3-5 dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Microsoft SQL Server 2014 STD Wersja: SQL Server 2014 STD
Nazwa handlowa: Microsoft Rodzaj wersji: Microsoft SQL Server 2014 STD
Garnitur: Serwer 2014 STD Podanie: Sieć / serwer
Model: Standardowy SQL Server 2014 STD Wysyłka : e-mailem
High Light:

Licencja standardowa programu SQL Server 2014

,

SQL Server 2014 STD


opis produktu

Microsoft SQL Server Retail Box Edition Licencja Microsoft SQL Server Standard 2014 Microsoft SQL Server 2014

 

SQL Server 2014 przyspiesza niezawodne aplikacje o znaczeniu krytycznym dzięki nowemu silnikowi OLTP w pamięci, który może zapewnić średnio 10-krotny, a nawet 30-krotny wzrost wydajności transakcyjnej.W przypadku hurtowni danych nowy magazyn kolumn w pamięci z możliwością aktualizacji może wykonywać zapytania 100 razy szybciej niż starsze rozwiązania.SQL Server zapewnia również spokój ducha jako najbezpieczniejsza baza danych pięć lat z rzędu.(Kompleksowa baza danych luk w zabezpieczeniach National Institute of Standards and Technology 4/17/2013, udział w rynku według IDC 2013)

 

SQL Server 2014 został zaprojektowany do pracy w środowisku hybrydowym, które obejmuje środowisko lokalne i chmurę, i ma nowe narzędzia, które jeszcze bardziej ułatwiają tworzenie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i przywracania po awarii na platformie Microsoft Azure.Narzędzia te umożliwiają łatwe wdrażanie lokalnych baz danych SQL Server do chmury, umożliwiając klientom wykorzystanie ich istniejących umiejętności w celu skorzystania z globalnych centrów danych Microsoftu.

 

Przełomowa wydajność w pamięci:

Wraz z SQL Server 2014, nowe możliwości w pamięci do przetwarzania transakcji i ulepszenia dla hurtowni danych uzupełniają nasze istniejące technologie hurtowni danych i analizy.Skaluj i przekształcaj swoją firmę, uzyskując średnio 10-krotny wzrost wydajności w przypadku przetwarzania transakcji przy jednoczesnym korzystaniu z istniejącego sprzętu oraz ponad 100-krotny wzrost wydajności w przypadku hurtowni danych.

 

Sprawdzona, przewidywalna wydajność:

SQL Server konsekwentnie prowadzi w testach porównawczych TPC-E, TPC-H i rzeczywistych aplikacji.SQL Server posiada certyfikat SAP pozwalający na uruchamianie niektórych z najbardziej wymagających obciążeń.Uzyskaj bardziej przewidywalną wydajność zwirtualizowanych wystąpień programu SQL Server dzięki zarządzaniu we / wy w narzędziu Resource Governor.

 

Wysoka dostępność i odzyskiwanie po awarii:

Zyskaj dłuższy czas pracy, szybsze przełączanie awaryjne, lepsze zarządzanie i lepsze wykorzystanie zasobów sprzętowych dzięki AlwaysOn, ujednoliconemu rozwiązaniu zapewniającemu wysoką dostępność.W SQL Server 2014 dostępne są dodatkowe aktywne drugorzędne, nowe operacje online oraz możliwość szybkiego skonfigurowania pomocniczego na Microsoft Azure.

 

Wymagania systemowe:

System operacyjny Windows 7, 8, 1, 10
Pamięć co najmniej 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku
Karta graficzna Obsługa DirectX 10 wymagana dla interfejsu z akceleracją GPU

 

Modele licencjonowania programu SQL Server 2014:

SQL Server 2014 oferuje klientom różne opcje licencjonowania dostosowane do sposobu, w jaki klienci zazwyczaj kupują określone obciążenia.Istnieją dwa główne modele licencjonowania, które mają zastosowanie do programu SQL Server:

 

Serwer + CAL
_____

Zapewnia opcję licencjonowania użytkowników i / lub urządzeń z niedrogim dostępem do przyrostowych wdrożeń SQL Server.

 

Na rdzeń
_____

Zapewnia klientom bardziej precyzyjną miarę mocy obliczeniowej i bardziej spójną metrykę licencjonowania, niezależnie od tego, czy rozwiązania są wdrażane na serwerach fizycznych lokalnie, czy w wirtualnych, czy w chmurze.

 

Skalowalność przedsiębiorstwa w zakresie obliczeń, sieci i pamięci masowej

W systemie Windows Server przetwarzanie fizyczne umożliwia skalowanie do 640 procesorów logicznych, a maszyny wirtualne do 64 procesorów logicznych.SQL Server 2014 wykorzystuje tę skalę, przestrzeń dyskową i wirtualizację sieci, aby zmaksymalizować ogólne wykorzystanie infrastruktury.

Retail Box Edition SQL Server 2014 Standardowa licencja Zatwierdzona przez STD CE 0Retail Box Edition SQL Server 2014 Standardowa licencja Zatwierdzona przez STD CE 1

Nasze usługi i siła

1, odpowiedz na czas
Odpowiemy na Twoje wiadomości na czas, aby mieć pewność, że odpowiedzi na Twoje pytania zostaną udzielone w odpowiednim czasie.
2, terminowa dostawa
Po dokonaniu płatności gwarantujemy terminowe skorzystanie z najtańszego, a także bezpiecznego i szybkiego sposobu dla całej paczki. Klucze wyślemy do Ciebie e-mailem lub platformą Alibaba.
3, posprzedażne usługi techniczne
W późniejszym procesie użytkowania i instalacji produktu, licencja zostanie powiązana z Twoimi urządzeniami. Możesz się z nami skontaktować, udzielimy bezpłatnej pomocy technicznej w procesie instalacji, rozwiążemy problemy związane z produktem, możemy również świadczyć posprzedażowe usługi techniczne .
4, dostosowane dostępne
W przypadku pakietu dostępne są niestandardowe wymagania, mile widziane są OEM i ODM.
5, rabat dla dystrybutora
Specjalny rabat i ochrona powierzchni sprzedaży dla naszego dystrybutora.
6,24 godzin usług
E-mail / aplikacja mobilna / Whats są dostępne 24 godziny, gdy potrzebujesz.
Skype: na żywo: .cid.12af4cd0de86b250
FAQ
P: Jak mogę uzyskać tę cenę?
Odp.: Zwykle podajemy ofertę w ciągu 24 godzin po otrzymaniu zapytania (z wyjątkiem weekendu i świąt). Im większa ilość, tym lepiej
cena Dostępne jest małe zamówienie detaliczne.
P: Czy mogę kupić próbki składając zamówienia?
O: Tak, prosimy o kontakt.
P: Warunki płatności?
Odp.: T / T, western union, alibaba trade assurance.może podlegać negocjacjom.
P: Jaka jest metoda wysyłki i czas realizacji?
Odp.: Zamówienie zbiorcze: mieliśmy wystarczającą ilość zapasów, więc 1-3 dni robocze po dokonaniu płatności.
wysyłane drogą morską, lotniczą lub ekspresową (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX i ect). prosimy o potwierdzenie u nas przed złożeniem zamówienia

 

Szczegóły kontaktu
June

Numer telefonu : +8617634776672

WhatsApp : +447828792591