products

Klucz produktu Microsoft Visio Professional 2016, klucz licencyjny programu Visio pro 2016 Natychmiastowe pobieranie

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Visio Professional 2016
Minimalne zamówienie: 1
Cena: $15
Szczegóły pakowania: KLUCZ LICENCYJNY
Czas dostawy: 3-5 dni
Zasady płatności: T / T, D / A, L / C
Możliwość Supply: 100000 / dzień
Szczegóły informacji
break: Microsoft System operacyjny: Windows
Numer modelu: Visio Professional 2016 Nazwa produktu: Visio Pro 2016
Rodzaj wersji: Klucz Visio Professional 2016 Paczka zawiera: KLUCZ LICENCYJNY
Język: Muliti-Language Gwarancja: Dożywotni
High Light:

Klucz produktu Microsoft Visio Professional 2016

,

Microsoft Visio Pro 2016

,

MS Visio Pro 2016


opis produktu

Klucz produktu Microsoft Visio Professional 2016, pełna wersja detaliczna, klucz licencyjny programu Visio pro 2016 Natychmiastowe pobieranie

 

vlogo

Z łatwością twórz dowolny profesjonalny diagram za pomocą gotowych szablonów i tysięcy kształtów, które pomogą Ci spełnić standardy branżowe.Z łatwością wykonuj typowe czynności związane z tworzeniem schematów blokowych dzięki znajomemu środowisku pakietu Office.Szybko nakładaj dane na sieć IT, zakład produkcyjny lub proces biznesowy.W miarę odświeżania danych bazowych diagramy i wizualizacje danych są aktualizowane automatycznie.Współpracuj, jak chcesz.Pracuj razem nad tym samym diagramem w tym samym czasie lub rozmawiaj przez Skype dla firm.Łatwo udostępniaj diagramy połączone z danymi każdemu w organizacji, z niemal dowolnego miejsca, i zsynchronizuj wszystkich ze szczegółami operacyjnymi.Dbaj o produktywność wszystkich osób w organizacji, umożliwiając działowi IT pracę nad bardziej strategicznymi inicjatywami.

Klucz produktu Microsoft Visio Professional 2016, klucz licencyjny programu Visio pro 2016 Natychmiastowe pobieranie 1

Oprogramowanie ma następujące funkcje:

Utwórz wszystko wizualnie

 
Wszechstronne szablony i tysiące kształtów Skorzystaj z jednego z wielu gotowych szablonów programu Visio i zwiększ produktywność dzięki gotowym kształtom.
Wsparcie dla standardów branżowych Skorzystaj z szablonów, które spełniają standardy branżowe, takie jak Business Process Model and Notation (BPMN) 2.0 oraz Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE).
Inteligentne kształty Użyj wskazówek wizualnych, aby dokładnie przedstawić metadane osadzone w kształtach programu Visio.Gdy metadane, takie jak wymiary, zmieniają się, wizualizacja aktualizuje się automatycznie.
Możliwość importu plików DWG Dodawaj dane lub inteligentne kształty do zaimportowanych projektów AutoCAD (obsługa do DWG 2010) iz łatwością upraszczaj lub ulepszaj zaawansowane wizualizacje.
   

Zacznij łatwo

 
Szybki start Przyspiesz szybko dzięki diagramom startowym oraz kontekstowym wskazówkom i sztuczkom, które przeprowadzą Cię przez podstawowe możliwości.
Łatwe doświadczenie w tworzeniu schematów blokowych Wykonuj typowe czynności związane z diagramami - takie jak zmiana kształtów, automatyczne wyrównywanie i pozycjonowanie lub powielanie i zmiana kolejności stron - z intuicyjnym doświadczeniem, które zachowuje metadane i połączenia kształtów.
Intuicyjne wyszukiwanie Użyj paska wyszukiwania Powiedz mi, aby szybko znaleźć przydatne funkcje w programie Visio.
Wbudowane motywy i efekty Dostosuj diagramy za pomocą potężnego zestawu efektów i motywów oraz nadaj projektowi zupełnie inny wygląd za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
   

Ożyw diagramy dzięki łączeniu danych

 
Nakładka danych na żywo Wizualizuj dane na żywo w kontekście struktury organizacyjnej, sieci IT, zakładu produkcyjnego lub złożonego procesu biznesowego, aby uzyskać pełny obraz za jednym spojrzeniem.
Dane do wykresu Użyj prostego kreatora, aby automatycznie tworzyć diagramy na podstawie danych, zaczynając od schematów organizacyjnych.
Grafika związana z danymi Ujawnij wzorce i znaczenie danych za pomocą grafik związanych z danymi, takich jak żywe ikony, symbole, kolory i wykresy słupkowe.
Łączenie danych w jednym kroku Skorzystaj z nowej, jednoetapowej łączności z tabelami programu Excel i zamień grafikę związaną z danymi jednym kliknięciem.
Odświeżanie danych Uzyskaj widok zawsze aktualnych danych.Utrzymuj diagram w połączeniu ze źródłem danych i odświeżaj dane ręcznie lub zgodnie ze zdefiniowanym harmonogramem.
   

Współpracuj w ramach wszystkich procesów

 
Komentowanie w aplikacji Z łatwością uzyskaj lub przekaż opinię na temat diagramu lub kształtu.
Integracja ze Skype for Business Łatwa współpraca dzięki zintegrowanym narzędziom komunikacyjnym, takim jak Skype dla firm.Używaj głosu, wideo lub czatu w Visio, eliminując potrzebę przełączania się między aplikacjami.
Zabezpieczone schematy Chroń poufne informacje dzięki technologiom ochrony plików firmy Microsoft.
   

Przekaż jedną wersję prawdy

 
Łatwe udostępnianie diagramów Łatwo udostępniaj diagramy w przeglądarce wszystkim osobom w organizacji, aby uzyskać wyrównanie.Zapewnij wgląd w najlepsze praktyki, zasady lub przyszłe plany, aby zwiększyć zgodność i wydajność.
Dostęp z dowolnego miejsca Uzyskaj dostęp do diagramów i procesów w podróży, z niemal dowolnego miejsca, w przeglądarce lub aplikacji na iPada®.
Pełna wierność Skorzystaj z nowej aplikacji internetowej i aplikacji na iPada, aby wyświetlać diagramy w pełnej wierności z intuicyjnym przesuwaniem i powiększaniem.
Pulpit operacyjny Skorzystaj z nowej aplikacji internetowej, aby zsynchronizować całą organizację z informacjami operacyjnymi wizualizowanymi na podstawie rzeczywistych procesów i planów.
 

Szczegóły kontaktu
Michael

Numer telefonu : +44 7828 792591

WhatsApp : +447828792591