products

ESD Online Microsoft Office Visio Professional 2019 Pobierz MS Key Pobierz wersję łącza

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Microsoft Visio Professional 2019
Minimalne zamówienie: 1
Cena: $ 9
Szczegóły pakowania: Wysłać e-mailem
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Microsoft Visio Professional 2019 Nazwa handlowa: Microsoft
Rodzaj: Visio Professional 2019 Model: Visio Professional 2019
Wsparcie: Wersja Visio Professional 2019 Garnitur: Visio 2019 profesjonalny
Wersja: Klucz produktu Visio Professional 2019 Metody wysyłki: Wysłać e-mailem
High Light:

Pobierz program Microsoft Office Visio Professional 2019

,

pobierz program Microsoft Visio 2019 Professional

,

pobierz program Visio Professional 2019


opis produktu

ESD Online Download License 2019 Microsoft Office Microsoft Visio 2019 profesjonalny link do pobrania MS Key

 

Profesjonalne funkcje programu Visio 2019

 

Połącz dane ze strukturą organizacyjną, sieciami IT, zakładami produkcyjnymi i złożonymi procesami biznesowymi, aby poznać wydajność.Połącz kształty programu Visio z wieloma źródłami danych, w tym Microsoft Excel, Microsoft Excel Services, Active Directory, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure, listami Microsoft SharePoint i usługami łączności biznesowej.

 

Kolory, tekst i ikony upraszczają złożone informacje.Skorzystaj z jednoetapowej łączności z tabelami programu Excel i zamień grafikę danych zgodnie z preferencjami za pomocą jednego kliknięcia.Natychmiast rozpocznij pracę z Visio, korzystając z wstępnie zaprojektowanych profesjonalnych diagramów.

 

Odświeżone szablony i tysiące kształtów, które spełniają standardy branżowe, w tym Unified Modeling Language (UML) 2.4, Business Process Model and Notation (BPMN) 2.0 oraz Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE).

Inteligentne kształty zwiększające produktywność.Używaj nowych motywów i efektów, aby szybciej dostosowywać i uzupełniać profesjonalnie wyglądające diagramy.

 

Visio 2019 ma zestaw narzędzi, który pozwala przeprowadzić plan od koncepcji do ukończenia.Visio 2019 pozwala tworzyć prezentacje wizualne dla dowolnego projektu, umożliwiając umieszczanie szczegółowych koncepcji na wykresach i diagramach, które możesz udostępniać swoim pracownikom.Komunikuj się i udostępniaj swoje pomysły za pomocą złożonych schematów blokowych, osi czasu, map, struktury organizacyjnej, architektury IT lub danych dotyczących sprzedaży i postępów firmy za pomocą przeglądarki z usługami Visio w Office 365 lub SharePoint.W miarę odświeżania danych diagramy są natychmiast odświeżane w przeglądarce.Oznacza to, że możesz jednocześnie pracować razem jako zespół na tym samym diagramie i łatwo wyświetlać komentarze w usługach Visio i Visio.

 

Wszechstronne szablony i tysiące kształtów.Użyj szablonów programu Visio 2019, aby zwiększyć produktywność dzięki gotowym kształtom.
Inteligentne kształty: używaj wizualnych wskazówek do reprezentowania metadanych osadzonych w kształtach programu Visio.Metadane, takie jak zmiany wymiarów, wizualizacja aktualizuje się automatycznie.

 

Importuj pliki DWG.Dodawaj kształty do importowanych projektów AutoCAD i upraszczaj lub ulepszaj zaawansowane wizualizacje na bieżąco

 

Typ wersji Profesjonalny program Visio 2019
Nazwa handlowa Microsoft
Podanie
klucz/licencja
Miejsce pochodzenia Stany Zjednoczone
Ogólny użytek Meble komercyjne
System Okno 10

ESD Online Microsoft Office Visio Professional 2019 Pobierz MS Key Pobierz wersję łącza 0ESD Online Microsoft Office Visio Professional 2019 Pobierz MS Key Pobierz wersję łącza 1

nasza firma założona w 2016 roku jest obsługiwanym sprzedawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania e Commerce.Nasz tradycyjny model biznesowy opiera się na jakości, przystępnej cenie i doświadczeniu użytkownika.Jako lider branży w branży handlu detalicznego oprogramowaniem i technologiami, zadowolenie klienta jest naszym priorytetem numer jeden. .Naszym ujednoliconym celem w Prime Software jest dostarczanie uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich potrzeb programowych i sprzętowych naszych klientów, przy zachowaniu najniższych cen w branży.

Dążymy do zapewnienia każdemu klientowi najlepszej jakości produktów i satysfakcjonującej obsługi, oszczędzając czas i pieniądze. Witamy w naszej firmie, nie możemy się doczekać, aby zostać Twoim partnerem i naszym przyszłym partnerem!

 

 

Szczegóły kontaktu
June

Numer telefonu : +8617634776672

WhatsApp : +447828792591