products

Oryginalny system operacyjny Microsoft Office Professional Plus 2013

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Klucz pakietu Office 2013 Pro Plus
Minimalne zamówienie: 1
Cena: $23
Szczegóły pakowania: Wysłać e-mailem
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień
Szczegóły informacji
Nazwa handlowa: Microsoft Nazwa produktu: Klucz pakietu Office 2013 Pro Plus
System: Windows 10 Słowo kluczowe: Pakiet Office 2013 PP
Wersja: Office 2013 PRO PLUS klucz Pozew o: PC
Włącznie z: klucz Nośnik aktywacji: online
Numer modelu: Pakiet Office 2013 PP Rodzaj: Office 2013 pp klucz produktu
High Light:

Microsoft Office Professional Plus 2013

,

MS Office 2013 professional plus

,

Windows Office Professional Plus 2013


opis produktu

Oryginalne oprogramowanie Microsoft Office 2013 Pro Professional Plus System operacyjny

 

Najważniejsze cechy produktu

  • Microsoft Word 2013
  • Microsoft Excel 2013
  • Microsoft PowerPoint 2013
  • Microsoft Outlook 2013
  • Microsoft OneNote 2013
  • Licencjonowane do użytku domowego i komercyjnego
  • Dla jednego systemu Windows

 

Informacje o pakiecie Office 2013 Professional

Wkrocz w nową erę pakietu Office dzięki temu cyfrowe pobranie pakietu Microsoft Office Professionalzawierający wersje 2013 Twojego ulubionego oprogramowania biurowego.UlepszonySłowo, Przewyższać, PowerPoint, Outlook, Access, Publisher i Jedna uwaga zostały starannie ulepszone dzięki nowym funkcjom oszczędzającym czas i eleganckiemu, nowoczesnemu wyglądowi.

Dostęp jest koniecznością dla każdego, kto musi mieć możliwość przechowywania, wyszukiwania, zarządzania i analizowania danych w jednym, uproszczonym interfejsie. Słowo, Przewyższać, i PowerPoint mają piękny, nowy wygląd, który pozwala skupić się na pracy bez rozpraszania uwagi.

Ta aukcja dotyczy stałej licencji Microsoft Office Professional 2013 dla Windows.Można go zainstalować przez cały okres użytkowania komputera i rzadko kiedy nie ma żadnych opłat abonamentowych.Będziesz mieć dostęp do niezbędnego oprogramowania zwiększającego produktywność, którego potrzebujesz do tworzenia materiałów marketingowych, analizowania finansów, budowania bazy danych i organizowania informacji o klientach.Ponieważ to oprogramowanie jest sprzedawane ze stałą licencją, zawsze będziesz mieć dostęp do programów w pakiecie bez martwienia się o odnowienia, subskrypcje lub inne koszty.

 

Office Professional Plus 2013 zawiera teraz programy Lync i InfoPath

Pakiet Office Microsoft Office Professional Plus 2013 zawiera standardowe programy Word do edycji tekstu, Excel do arkuszy kalkulacyjnych i PowerPoint do tworzenia prezentacji, a także wirtualny notatnik OneNote.Ponadto Outlook do zarządzania pocztą e-mail i terminami, Access do tworzenia baz danych i zarządzania nimi oraz Publisher do tworzenia projektów są częścią pakietu Office.Aplikacje te są wymagane głównie dla profesjonalnych użytkowników w środowisku korporacyjnym.Jako specjalną funkcję posiada aplikacje Microsoft Office Professional 2013 Plus Lync i InfoPath.Microsoft Office Professional 2013obsługuje również chmurę dla firm, które cenią mobilność lub polegają na współpracy.Zapisując i udostępniając projekty w chmurze, pracownicy mogą pracować w najlepszy dla siebie sposób - w biurze lub zdalnie w domu.Środowisko w chmurze umożliwia dostęp do plików i ustawień osobistych w podróży z praktycznie dowolnego miejsca z połączeniem internetowym.W czasach, gdy współpraca jest kluczowa,Microsoft Office Professional 2013zawiera również funkcje poczty e-mail, kalendarza i wideokonferencji.Zoptymalizowany pakiet oprogramowania zawiera wszystko, czego potrzebują dzisiejsi profesjonaliści do efektywnego prowadzenia działalności.

Oryginalny system operacyjny Microsoft Office Professional Plus 2013 0Oryginalny system operacyjny Microsoft Office Professional Plus 2013 1

Elektroniczna dystrybucja oprogramowania (ESD)
Dobra dystrybucja oprogramowania elektronicznego obejmuje nie tylko dostarczanie oprogramowania użytkownikom w różnych systemach i sieciach, ale także wykonywanie złożonych zadań i oferowanie dostosowanych do potrzeb konsultacji.Wszystkie funkcje i funkcjonalności są łatwo dostępne dla naszych klientów i można z nich korzystać od razu po zakupie.
Elektroniczna dystrybucja oprogramowania ma wiele znaczących zalet.W porównaniu z dystrybucją oprogramowania na nośnikach fizycznych, koszt elektronicznej dystrybucji oprogramowania jest znacznie niższy.Poza aspektem przyjaznym dla środowiska, jest też mniej czasu na zamówienie i dostawę oprogramowania.
Co to jest Windows Server Standard?
Windows Server Standard to system operacyjny serwera, który umożliwia komputerowi obsługę ról sieciowych, takich jak serwer wydruku, kontroler domeny, serwer sieci Web i serwer plików.... Edycja Standard jest przeznaczona dla małych i średnich organizacji z fizycznymi lub lekko zwirtualizowanymi środowiskami serwerowymi.
Windows Server 2019 Standard
Windows Server 2019 Standard to następca popularnego systemu operacyjnego Windows Server 2016. Nadaje się do większości scenariuszy dotyczących infrastruktury, a także do obciążeń, takich jak Microsoft SQL Server lub Microsoft SharePoint.Zapewnia skuteczne funkcje ochrony przed zagrożeniami, które wykraczają poza zabezpieczenia systemu Windows Server 2016. Maszyny wirtualne (VM) zostały opracowane w celu ochrony wrażliwych aplikacji.Obsługiwane są teraz również maszyny wirtualne z systemem Linux.

Szczegóły kontaktu
June

Numer telefonu : +8617634776672

WhatsApp : +447828792591