products

Windows 10 Home OEM DVD Pełny pakiet Język francuski Użyj stabilnego Wygraj 10 Home OEM Oryginalne oprogramowanie komputerowe z kluczem

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Windows 10 home
Minimalne zamówienie: 10
Cena: $15
Szczegóły pakowania: Pakiet OEM DVD
Czas dostawy: 3-5 dni
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 100000 / dzień
Szczegóły informacji
break: Microsoft Rodzaj: System operacyjny
Numer modelu: Domowy dysk DVD z systemem Windows 10 Nazwa produktu: Wygraj 10 domowych płyt DVD oem
System operacyjny: Windows / Mac Paczka zawiera: Naklejka DVD + COA
Czas dostawy: 3-5 dni Wersja: Wygraj 10
Język: Język francuski Gwarancja: Dożywotni

opis produktu

Windows 10 Home OEM DVD Pełny pakiet Język francuski Użyj stabilnego Wygraj 10 Home OEM Oryginalne oprogramowanie komputerowe z kluczem

 

Opis produktu
Stan produktów
Zbiory
Rodzaj
System operacyjny
Obsługiwane systemy operacyjne
Windows / Mac
Typ wersji
Przedsiębiorstwo
Nazwa handlowa
Microsoft
Numer modelu
wygraj 10 domowych DVD
Miejsce pochodzenia
Stany Zjednoczone
Marka
Mircosoft
Wersja
wygraj 10 domowych DVD
Gwarancja
1 rok
Język
Wielojęzyczny
Aktywacja
Aktywacja online
Czas dostawy
w ciągu 3 dni
Podanie
gabinet
Zapłata
western union, T / T
Garnitur dla
gabinet
Nazwa produktu
wygraj 10 domowych DVD

 

  • Windows 10 OEM to pełna wersja systemu operacyjnego, a nie aktualizacja.System operacyjny OEM nie jest obsługiwany przez firmę Microsoft.Aby nabyć oprogramowanie Windows z pomocą techniczną firmy Microsoft, zapoznaj się z naszym pełnym pakietem produktów „Handel detaliczny”.Firma Microsoft zaleca wykonanie kopii zapasowej wszystkich plików i programów przed instalacją.
  • System Windows 10 OEM jest przeznaczony do wstępnej instalacji na nowym komputerze i po zainstalowaniu nie można go przenieść na inny komputer.Produkt dostarczany w białej kopercie.
  • Menu Start powróciło i jest lepsze niż kiedykolwiek, więc możesz je rozwijać i dostosowywać.
  • Szybki i responsywny.Technologie takie jak InstantGo umożliwiają szybkie uruchamianie i wznawianie pracy; Platforma gier wideo: PC
  • Windows 10 zawiera aplikacje, które działają na Twoich urządzeniach - Zdjęcia, Mapy, teledyski i nie tylko.
Wymagania:
 

 

Składnik Minimum Zalecana
Edytor Częstotliwość taktowania 1 GHz
Architektura IA-32 lub x86-64
Wsparcie dla PAE, NX i SSE2
Architektura x86-64 z obsługą instrukcji procesora do porównywania i wymiany o podwójnej szerokości (CMPXCHG16B), PrefetchW i LAHF / SAHF
Pamięć (RAM) Edycja IA-32: 1 GB
edycja x86-64: 2 GB
4 GB
Karta graficzna Urządzenie graficzne DirectX 9
Sterownik WDDM 1.0 lub nowszy
Sterownik WDDM 1.3 lub nowszy
Ekran wyświetlający 800 x 600 pikseli 1024 x 768 pikseli
Urządzenie wejściowe Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy
Klawisze Ctrl, Alt i Windows lub ich inne odpowiedniki sprzętowe
Miejsce na dysku twardym Edycja IA-32: 16 giga bajtów
edycja x86-64: 20 GB
Nie dotyczy

Microsoft Windows 10 Home

Windows 10 to Twój partner, który sprawia, że ​​rzeczy się dzieją.Zacznij szybciej, znane, ale rozszerzone menu Start i nowe, świetne sposoby robienia rzeczy, nawet na wielu urządzeniach.Będziesz także cieszyć się innowacyjnymi funkcjami nowej przeglądarki.

Jak dotąd najlepszy Windows

System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby płynnie przenosić Cię z jednego urządzenia na drugie.Jest szybki i responsywny.Otrzymujesz nawet bezpłatną pomoc na czacie lub telefon od „prawdziwych” ludzi.Dzięki Windows 10 robienie niesamowitych rzeczy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Po prostu działa

Windows 10 łączy system Windows, który już znasz, i dodaje istotne ulepszenia, których naprawdę potrzebujesz.Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchamianie i wznawianie.A system Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby chronić przed złośliwym oprogramowaniem.

Wielozadaniowość

Wielozadaniowość jako mistrz z możliwością jednoczesnego rejestrowania czterech rzeczy na ekranie.Czy ekran zaczyna się brudzić?Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracuj tylko z wybranymi tematami.Ponadto wszystkie komunikaty i kluczowe ustawienia są wyświetlane na łatwo dostępnym ekranie.

Microsoft Edge

Jest to zupełnie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby Internet działał tak, jak Ty.Pisz lub pisz bezpośrednio w witrynie i udostępniaj swoje komentarze innym.Podoba Ci się widok do czytania, który usuwa elementy rozpraszające.Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

Kontinuum

Najlepszy ekran to zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje działanie Twojej aktywności i urządzenia.Funkcje ekranu dostosowane do łatwej nawigacji i płynnego skalowania aplikacji od najmniejszych do największych ekranów.

Gry i Xbox

Graj w gry na konsolę Xbox One na komputerze PC, laptopie lub tablecie z systemem Windows 10.Skorzystaj z funkcji Game DVR, aby nagrywać swoje najlepsze gry i od razu wysyłać je znajomym, bez wychodzenia z gry.

Całkowicie Twój własny

Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i reaguje na Twoją obecność w osobisty sposób.Dzięki Windows Hello urządzenie wita Cię Twoim imieniem, zapala się, prowadzi przez proces logowania i gwarantuje, że nie musisz już pamiętać ani wprowadzać hasła.

Windows 10 Home OEM DVD Pełny pakiet Język francuski Użyj stabilnego Wygraj 10 Home OEM Oryginalne oprogramowanie komputerowe z kluczem 0Windows 10 Home OEM DVD Pełny pakiet Język francuski Użyj stabilnego Wygraj 10 Home OEM Oryginalne oprogramowanie komputerowe z kluczem 1

 

Szczegóły kontaktu
Michael

Numer telefonu : +44 7828 792591

WhatsApp : +447828792591