products

CE Office 2016 Retail Box Microsoft Office 2016 Home and Student Key

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Klucz Office 2016 Home i Student
Minimalne zamówienie: 10
Cena: $14
Szczegóły pakowania: Pakiet detaliczny
Czas dostawy: 3-5 dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Klucz Office 2016 Home i Student Nazwa handlowa: Microsoft
Rodzaj wersji: Dom i uczeń Numer modelu: Office 2016
Rodzaj: Biznes i finanse System operacyjny: Windows
Pakiet: klucz Słowo kluczowe: Klucz HS pakietu Office 2016
High Light:

CE Office 2016 Retail Box

,

aktywacja online Office 2016 Retail Box

,

Microsoft Office 2016 Home and Student Key


opis produktu

Microsoft OFFICE 2016 Home and Students KEY Oryginalne biuro 2016 HS 100% aktywacja online 2016

 

  • Karta-klucz z pudełkiem szybka wysyłka oprogramowanie komputerowe biurowe 2016 domowe i studenckie

 

Pakiet Microsoft Office 2016 przyniósł obietnicę oferowania głęboko zaawansowanych narzędzi do promowania tworzenia, dostosowywania i przechowywania
i udostępnianie plików.Opakowanie detaliczne pakietu Microsoft Office Home and Student zawiera licencję jednego użytkownika na wszystkie składniki
w zestawie.Wersja Home and Student ma oprogramowanie wyposażone w efektywne atrybuty i przejrzysty interfejs użytkownika
sprawne dostosowywanie danych.

Pakiet Microsoft Office Home & Student 2016 dla Windows został zaprojektowany, aby pomóc Ci szybciej tworzyć i komunikować się dzięki funkcjom oszczędzającym czas, nowoczesnemu wyglądowi, wbudowanym narzędziom do współpracy oraz możliwościom Outlooka dla poczty e-mail, kalendarzy i kontaktów.Ponadto możesz zapisywać dokumenty w chmurze w usłudze OneDrive i uzyskiwać do nich dostęp z dowolnego miejsca.
Microsoft Word
Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzowania i udostępniania.Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a nowe okienko Insights wyświetla odpowiednie informacje kontekstowe z sieci WWW bezpośrednio w programie Word.
Microsoft Outlook
Z łatwością zarządzaj pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami.Obsługa wiadomości Push e-mail zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej, wiadomości związane z grupami konwersacji i kalendarze można wyświetlać obok siebie w celu planowania.
Microsoft PowerPoint
Twórz, współpracuj i efektywnie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje.Komentarze w wątkach obok slajdów pomagają uwzględniać opinie w prezentacjach.
Microsoft Excel
Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym.Wykorzystaj funkcje, takie jak Analysis Toolpak, Slicers, Formula Builder i Autouzupełnianie, aby zaoszczędzić czas i skupić się na szczegółach.
Microsoft OneNote
To Twój własny cyfrowy notatnik, dzięki czemu możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet pliki audio i wideo w jednym miejscu.Czy jesteś w domu, w thW biurze lub w podróży możesz to wszystko zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi.

 

CE Office 2016 Retail Box Microsoft Office 2016 Home and Student Key 0CE Office 2016 Retail Box Microsoft Office 2016 Home and Student Key 1CE Office 2016 Retail Box Microsoft Office 2016 Home and Student Key 2

Szczegóły kontaktu
June

Numer telefonu : +8617634776672

WhatsApp : +447828792591